vzorová boudiCZka

Připravili jsme pro vás vzorovou boudiCZku, kde si můžete vše v reále osahat a vyzkoušet sami na vlastní kůži. Budete překvapeni, co vše naše vaše boudiCZka dokáže. Zamilujte se do boudiCZky stejně jako my.

Objednat prohlídku

vzorová boudiCZka

Pro vás, pro všechny naše zákazníky, jsme připravili vzorovou boudiCzku, kterou je možno si prohlédnout v reále. Zarezervujte si svou prohlídku už teď a pojďte si dát šálek kávy do vašeho budoucího parťáka. Budete uchváceni, kolik vám toho boudiCZka na tak malém prostoru nabídne a jak velká dokáže ve skutečnosti být.

BoudiCzku jsme pro vás nachystali v oblíbené nadčasové kombinaci kvalitních materiálů a textur, včetně venkovní terasy s posezením. Tahle boudiCZka na vás čeká v temně šedém kabátě s bílou halenkou a dřevěnými doplňky. Vaše boudiCZKa však může být oděna přesně dle vašich představ a požadavků. BoudiCZka se vám a vašemu naturelu hravě přizpůsobí. Přijďte se přesvědčit.

 

boudiCZka

schrapnel s.r.o.
Brněnská 561/52
586 01 Jihlava

kontakt a obchodní informace, sjednání prohlídky

Ing. Martin Chromý
mail: mchromy@schrapnel.cz
tel.: +420 602 596 142

Kontaktujte nás

Ochrana práv

Veškerý obsah stránek boudiczka.schrapnel.cz a www.schrapnel.cz je chráněn autorským zákonem číslo 121/2000 Sb.. Přepis, šíření nebo další zneužití tohoto obsahu, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů a majitelů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Všechna porušení tohoto právního řádu budou předána právním zástupcům provozovatele k dalšímu řešení.

Všechna práva autorů architektonických návrhů jsou vyhrazena a chráněna zákonem. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání publikovaných návrhů zakázáno. Společnost schrapnel s.r.o. má vypracovaný systém právní ochrany.