varianty interiéru

BoudiCZka je malá rozměry, ale velká srdcem. Najdete zde vše, co potřebujete pro život – spaní až pro 4 osoby, sociální zázemí, kuchyň, pracovní kout i opravdu velké množství úložných prostor. BoudiCZku si můžete koupit včetně nábytku a vybavení. Naši designéři vám pomohou s volbou barev, materiálů, textur i doplňků. Nikdo jiný vám nenabídne takto komplexní produkt!

Pomoc s výběremVirtuální prohlídka

interiér a jeho možnosti

Interiér boudiCZky je navržen s velkým důrazem na svou využitelnost, funkčnost a praktičnost do posledního detailu. S každým centimetrem zde bylo pracováno jako se zlatem. Na minimální ploše se vám tak dostává maximálního užitku. Nadčasový design, jednoduché linie a kvalitní zpracování boudiCZky oceníte v průběhu let. BoudiCZka neztratí na své stylovosti a jednoduše ji doplníte o sezónní trendy. Najdete zde nadstandardní množství úložných prostor. Nábytek je vyroben z kvalitních lamino desek a je možné si vybrat z mnoha barev a dekorů. Podlahu tvoří kvalitní vinyl opět s výběrem mnoha textur. Stěny boudiCZky jsou v základní variantě bílé a jejich povrch tvoří plech s jemnou profilací. Přiznaná ocelová kce podtrhuje koncept celé boudiCZky a její barvu lze opět volit na přání zákazníka.

Budete překvapeni, co boudiCZka na tak malém postoru nabízí. Za vstupními dveřmi je šatní skříň. Obytný prostor je tvořen kuchyní, jídelním koutem, pohovkou s možností rozložení na dvoulůžko. Kuchyně je vybavena indukční varnou deskou s digestoří, nerezovým dřezem s baterií, prostorem pro umístění ledničky a řadou úložného kuchyňského nábytku. Jídelní kout je možno vybavit stolem až se 4 židlemi. Na tento hlavní obytný prostor navazuje koupelna se sprchou, toaletou a umývátkem. Je zde i technický prostor, kde najdete místo na pračku. Schodiště je zároveň truhlářskou nábytkovou konstrukcí a vede do patra s ložnicí. Ložnice je vybavena dvoulůžkem, velkou šatní skříní a pracovním koutem.

BoudiCZka je osazena kvalitní elektroinstalací a osvětlením. Závěsná svítidla je možno variovat stínidly, které dají interiéru nazaměnitelný charakter. Liniové ledkové osvětlení v obytném prostoru podtrhují moderní minimalistické řešení boudiCZky.

Velká variabilita ve výběru použitých materiálů a textur spolu s doplněním o kusový nábytek a doplňky umožňuje boudiCZce být pokaždé jinou a originální a podtrhnout individualitu svého majitele. Naši designéři vám navíc rádi pomohou s volbou vhodných materiálů a doplňků právě pro vaši boudiCZku.

boudiCZka

schrapnel s.r.o.
Brněnská 561/52
586 01 Jihlava

kontakt a obchodní informace, sjednání prohlídky

Ing. Martin Chromý
mail: mchromy@schrapnel.cz
tel.: +420 602 596 142

Kontaktujte nás

Ochrana práv

Veškerý obsah stránek boudiczka.schrapnel.cz a www.schrapnel.cz je chráněn autorským zákonem číslo 121/2000 Sb.. Přepis, šíření nebo další zneužití tohoto obsahu, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů a majitelů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Všechna porušení tohoto právního řádu budou předána právním zástupcům provozovatele k dalšímu řešení.

Všechna práva autorů architektonických návrhů jsou vyhrazena a chráněna zákonem. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání publikovaných návrhů zakázáno. Společnost schrapnel s.r.o. má vypracovaný systém právní ochrany.