varianty umístění a využití

BoudiCZku je možné jednoduše umístit jak do volného prostoru, tak do rohů pozemků a to i velmi malých. Hodí se všude tam, kde je plošný i výškový limit pro umístění. 15 m² v ploše, 5 m na výšku. Dle terénu je pak možné boudiCZku umístit na zemní vruty nebo betonové patky. BoudiCZka si hravě poradí s rovinou i se svahem.

Poradíme s umístěnímVideo

umístění a možnosti využití

BoudiCZka je velmi malá, proto vám umožní širokou paletu variant pro její umístění. Její rozměry jsou bez terasy 3×5 m a na výšku v nejvyšším bodě také cca 5 m. Okna má umístěna jen do jedné strany,  proto může být umístěna i do rohů pozemků. Pro kempy, hostely nebo podobné typy provozů je možné boudičky dokonce sdružovat do klastrů. Malé rozměry vám také pomohou s umístěním v zahrádkářských oblastech či jiných místech, kde územní či regulační plány požadují například přízemní stavby do 16 m². BoudiCZku ocení i rybáři, kteří ji mohou postavit na břehu rybníka nebo třeba mladý pár hledající startovní bydlení. BoudiCZku je možné využít i pro bydlení studentů nebo jako kancelářský prostor pro malou firmu. Využití najde jako chata či zahradní domek pro hosty nebo také jako zašívárna. 

Umístění na terénu, který je na rovině, je samozřejmost, ale boudiCZka má rády i svahy a to i velmi příkré. Vzhledem ke svým rozměrů si to může dovolit a cítí se na nich jako ryba ve vodě. Základní provedení boudiCZky s pohledovými sedvičovými PUR panely nabízí nespočet barevných variant. Na přání je však možné boudiCZku opláštit sítí a než se nadějete, zaroste vám celá do zeleně. Je možné ji také obložit dřevěnými prvky tak, že ji mezi stromy ani nenajdete.

Venku je možné zvolit dřevěnou terasu na ocelové konstrukci, jejíž tvar lze přizpůsobit lokálním podmínkám. Připraven je také elektrický okruh pro venkovní osvětlení, na který můžete připojit zemní svítidla na trnu a velmi snadno tak vydekorovat a nasvětlit přilehlé okolí. Připraven je rovněž vývod pro exteriérové zásuvky, které umístíte tam, kde je zrovna potřebujete. Oboje vám můžeme dodat současně s boudiCZkou nebo vám můžeme jen s výběrem pomoci.

BoudiCZka je v základu připravena na připojení na sítě jako je voda, kanalizace a elektro. Lze ji samozřejmě připravit i ve variantě bez přípojek. Založení lze provést na zemní vruty nebo na betonové patky. Záleží na konkrétních geologických podmínkách. BoudiCZku převážíme rozdělenou na dva kusy. Dostaneme se proto opravdu skoro všude kam je potřeba a kde byste si ji přáli mít. BoudiCZku můžete v budoucnu prodat někomu dalšímu nebo se můžete přestěhovat spolu s ní. Je to jen na vás.

Konkrétní možnosti umístění boudiCZky s vámi předem zkonzultujeme a poradíme jak postupovat.

boudiCZka

schrapnel s.r.o.
Brněnská 561/52
586 01 Jihlava

kontakt a obchodní informace, sjednání prohlídky

Ing. Martin Chromý
mail: mchromy@schrapnel.cz
tel.: +420 602 596 142

Kontaktujte nás

Ochrana práv

Veškerý obsah stránek boudiczka.schrapnel.cz a www.schrapnel.cz je chráněn autorským zákonem číslo 121/2000 Sb.. Přepis, šíření nebo další zneužití tohoto obsahu, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů a majitelů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Všechna porušení tohoto právního řádu budou předána právním zástupcům provozovatele k dalšímu řešení.

Všechna práva autorů architektonických návrhů jsou vyhrazena a chráněna zákonem. Bez souhlasu autora je výroba kopií, šíření a jakékoliv používání publikovaných návrhů zakázáno. Společnost schrapnel s.r.o. má vypracovaný systém právní ochrany.